İrem Derici’nin iddiasına Gülşen ve Müge’den yanıt

Şarkıcı İrem Derici’nin konuk olduğu bir programda, yıllardır beraber çalışarak insanlar hakkında konuşan iki kişinin aralarının açıldığını ve birinin partnerini 2 yıldır dolandırdığını iddia ettiği konuşmalar yaptı. Derici’nin kastettiği kişilerin, 2. Sayfa adlı magazin programının da sunucuları olan magazin gazetecileri Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel olduğu öne sürüldü. Derici’nin iddiaları arasında; sahte fatura yöntemiyle partnerini dolandıran kişinin, eşiyle birlikte Amerika’ya kaçmaya çalıştığı ve diğer tarafın mağdur olarak yetkililere başvurduğu iddiası da vardı.

Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel 2. Sayfa canlı yayınında konu hakkında açıklama yaptı.

“İFTİRALARINIZ ÜZERİMİZDE DURMUYOR”

Gülşen Yüksel yaptığı açıklamada, “Biz iftiralara o kadar alıştık ki artık üzerimizde durmuyor. 18 yıldır hakkımızda neler çıktı neler… Kanalda saç saça baş başa kavga ettiğimiz ve camları kırdığımız söylenmişti, Müge’nin beni evden kovduğu söylendi, yıllarca küs kaldığımız söylendi. Allah korusun” dedi.

Müge Dağıstanlı ise, “Bir şey doğru, iyi ve güzel gittiği zaman… Bizim Gülşen’le dostluğumuz 18 yıl evvel başladı. Zaman içerisinde işin başarısının yanı sıra arkadaşlığımız dostluğa dönüştü. İyi günlerimiz de oldu kötü günlerimizde. Bizim içimizdeki birlik sağladığımız görünce saldırılar çirkinleşiyor. Mesleğimizle ilgili bize saldıramadıkları zaman bu sefer de belden aşağı saldırı başlıyor. Öyle bir iftira at ki yakışsın. Attığınız iftiralar bu masaya ve ikimize yakışmıyor. Birbirimize olan bağımız bazı insanlar tarafından tartışılmamalı. Etrafı kırarak dökerek hiçbir yere gidemezsiniz. Bizim ne olduğumuz ve ailemiz belli. O iftiralarla gidin başka yeri vurun” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir