Nenad Bjelica: Yüzde 100 hazırız!

Bjelica, Hatayspor’un zorlu bir takım olduğunu ancak kendilerinin de kazanmak istediklerini söyledi. Antrenmanı basın mensuplarına açan Hırvat teknik adam, “Rakibimizin ilk 5 maçına baktığınızda kalitesini, neler yapabileceklerini görebiliriz. Bizim odak noktamız kendimiz. Neler yapabileceğimiz ve bunları nasıl yapmamız gerektiği… Maça yüzde 100 hazır durumdayız. Yüzde 100’ümüzü verebilirsek bu maçı diğer akarşılaşmalar gibi iyi sonuçla atlatabileceğimizi düşünüyoruz” ifadesini kullandı.

Pepe’nin küçük bir sakatlığının bulunduğunu dile getiren Bjelica, “Tedavisi devam ediyor. Sanıyorum önümüzdeki hafta bireysel programına başlamış olacak. Tabi eski takımı Arsenal ile birlikte çok fazla takım idmanı yapamamıştı. Dolayısıyla bireysel çalışmalarını sürdürmüştü. Onun için onu hazırlayabilmek, sahaya atabilmek kendi seviyesini gösterebilmesi için doğru zamanı bekliyoruz. Herhangi bir sıkıntı yaşamazsa önümüzdeki milli ara sonrasında o da tam olarak bizimle olacak diye düşünüyoruz” dedi.

Bordo-mavili çalıştırıcı, Joaquin Fernandez’in sakatlığının geçmek üzere olduğunu dile getirdi.

“VAR FUTBOLUN RUHUNU ÖLDÜRDÜ”

Trabzon’un yeni transferi Tonio Teklic, Messi gibi oynamak istediğini söylerken, VAR ile ilgili çarpıcı bir yorum getirdi.

Bordo-mavili oyuncu, “Futbolun ruhunu öldürdü kesinlikle. Örnek vermek gerekirse, gol olduğunda hakem kararı vermişse, o goldür. Sonra VAR kararı sevinci elinizden alıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir