Ülke Ayağa Kalktı! 42 Köpeğe Tecavüz Etti!

Adam Britton adlı zoolog, köpeklere tecavüz ettiğini kabul etti. BBC’nin haberine göre 25 Eylül Pazartesi günü yapılan duruşmada Britton’un onlarca köpeğe işkence ettiği, ardından işkence görüntülerini internete yüklediği ve burada çocuk istismarı içeriklerine erişim sağladığı ifade edildi.

Daha önce BBC ve National Geographic için de çalışan Britton’un suçlarına ilişkin çoğu detayın ‘yayınlanamayacak kadar korkunç olduğu’ belirtildi. Hakim, izleyicilerin mahkeme salonundan ayrılmasını istedi.

“SADİST CİNSEL İLGİ”

Duruşmada söz alan savcılar, Britton’un en az 2014 yılından bu yana hayvanlara karşı ‘sadist cinsel bir ilgisi’ olduğunu, kendi ev hayvanlarını istismar etmenin yanı sıra başka kişileri de kendi ev hayvanlarını istismar etmeleri için manipüle ettiğini anlattı.

KARAR ARALIK AYINDA VERİLECEK

51 yaşındaki Britton’un videolarından biri, eyalet polisine iletildi ve Britton Nisan 2022’de tutuklandı. Britton, tutuklanmadan önceki 18 ay içinde 42 köpeği cinsel istismara maruz bırakmış ve bu köpeklerden 39’u hayatını kaybetmişti. Tutuklu yargılanan Britton’a ne ceza verileceği aralık ayında yapılacak duruşmada belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir